укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40

ХОДУНЦІ

Дитячі ходунки Chicco напрокат у Вінниці!

 

Дитячі ходунки Chicco Dance напрокат у Вінниці, відмінне рішення для батьків, так як потрібні вони на 1-2 місяці, і не факт, що Ваш малюк захоче в них кататися взагалі. Деякі дітки взагалі не хочуть в них сидіти і хвилини. А є малюки, які з великим задоволенням катаються в ходунках Чікко. Тому оренда ходунків, ідеальний варіант! А кому припали до смаку наші ходунки, з величезним задоволенням, діти роблять в них свої перші кроки. Між іншим, модель цих ходунків сама новенька! Користуйтеся можливістю, беріть ходунки напрокат не купуючи :) Ці ходунки ідеально підійдуть малечі від 6 місяців. Висота основи регулюється відповідно до росту дитини. Дитячі ходунки Chicco Вінниця

Чому прокат Бейбі Сервіс здає в оренду саме ці ходунки (Chicco)?

Що найголовніше в ходунках? Правильно-безпеку малюка! Перед тим як купити ту чи іншу річ в прокат, ми стоїмо перед величезним вибором. Море ходунків я переглянула. Але ходунки Chicco взяли своє. Дуже щільний, хороший пластик. Як би малюк не стрибав і не совався, в них нереально перевернутися. У дешевих ходунках з легким пластиком, малюк може запросто перевернутися, начулися вже.

 

Вони важкі, і конструкція дуже грамотно зроблена. Ігрова панель настільки багата, що іноді дітки не користуються всіма приколами. Класна можливість в цих ходунках, можна підключити МР3 плеєр, з улюбленою музикою малюка. Зручне і правильне сидіння зі спинкою, що не мало важливо. Чохол з натуральної бавовни. Зшитий добре і не натре ніжки вашому малюку. Коліщатка легко знімаються, малюк може просто бути поруч з Вами. А малюки, які вже сміливо ходять за ручки, можуть сміливо приїжджати і вибрати собі штовхач. З штовхачем Чікко, можна не тільки вчитися самостійно ходити, але і грати з величезним задоволенням. У нас величезний вибір штовхачів в оренду. Дзвоніть, замовляйте)

 

Характеристики дитячих ходунків Chicco Dance:

 • особливість даної моделі - електронна ігрова панель з MP3 пристроєм;
 • має багатофункціональну ігрову панель, яка розвиває зорові слухові навички та координацію рухів;
 • знімна багатофункціональна ігрова панель з безліччю звукових і музичних ефектів;
 • чотири колеса, два передніх обертаються навколо своєї осі;
 • гальма-обмежувачі забезпечують максимальну безпеку;
 • знімний чохол сидіння легко чиститься і переться;
 • сидіння регулюється в 3-х позиціях по висоті;

Розміри і вага дитячих ходунків Chicco Dance:

 • довжина ходунків Chicco Dance: 79 см
 • ширинаходунков Chicco Dance: 66 см
 • шисота ходунків Chicco Dance: 47 см
 • вага ходунків Chicco Dance: 4,5 кг

 

Як взяти ходунки Чикко напрокат у м.Вінниця?

Як будь-який поважаючий себе прокат, ми знаходимося у великому і чистому офісі, по вул. Зодчих, 20. При собі мати паспорт, для оформлення договору оренди дитячих ходунків, і авансовий платіж. Аванс у кожного товару свій, з нього буде просто вираховуватися сума оренди дитячих товарів. Уточнити наявність дитячих речей, можна за телефонами:

(067) -997-32-40 (063) -605-17-87

Соцсмережі: FaceBookInstagram

Немає можливості приїхати? Замовте кур'єрську доставку! Наш кур'єр привезе, розповість і покаже як правильно експлуатувати товари з самого зручного прокату Бебі Сервіс))

Доставка по Вінниці