укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40
Ляльковий театр Kiddopotamus
Ляльковий театр Kiddopotamus
Як це працює?

Доставка: 75 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

550.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

280 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

9 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Комфортні помічники Фішер Прайс - звільнять мамині руки)

Дитячий шезлонг '' Ляльковий театр ''

 Прокат шезлонгів у Вінниці!

Fisher Price Kiddopotamus крісло-шезлонг

 

У салоні оренди Baby Service-Вінниця можна орендувати або купити шезлонг для малюка) Абсолютно будь-який шезлонг для новонародженого в нашому прокаті - цікавий.  А кукульний театр це взагалі щось зовсім незвичайне.  З 2-х місяців можна забавляти дитину, граючи вдома в театр.  Іграшки можна одягати на руки, вони знімні)) Завдяки американським сайтам, ми можемо вибрати моделі крісло-качалок, крісло-шезлонгів для оренди яких в Україні ще немає.  Ми дуже любимо шезлонги для новонароджених: Fisher Price, Disney, Bright Starts, 4Moms. Дійсно, в них не страшно покласти дитину, це не Бамбі за п'ять копійок з "пластмасовими" чохлами. 

Шезлонг для дітей '' Ляльковий театр '' напрокат в Вінниці, ідеально підійде прям з перших днів життя немовляти.  Завдяки м'якій вставочка у вигляді панди, малюкові буде тепло і комфортно.  Коли масік буде місяць-півтора, положення спиночки можна підняти, щоб видно було маму, яка щось метушиться по кухні) З крісло-шезлонгом зручно, тягаєте його з собою по квартирі, в залежності від потреби.  Багато мам скаржаться, що зовсім забули, як прийняти ванну або душ.  Так ось, берете шезлонг, який займає мінімум місця і ставите в ванній, навпроти себе.  Малюк Вас бачить і чує, купайтеся спокійно, адже Вам як нікому іншому зараз потрібен релакс і хороше самопочуття.

Крісло-шезлонг для немовлятВ шезлонгу малюк САМ себе підкачує за рахунок своїх рухів ручками і ніжками, тобто каркас у шезлонга пружну і при найменшому русі він підкачуються. 

Не плутайте шезлонги з гойдалками або заколисувати центрами, останні штуки саме качають з боку в бік, вперед-назад.  Якщо Вам не зрозумілий принцип дії девайса, краще подивіться відео, як правило ми огляди додаємо в кожному описі товару. 

Часто батьки запитують, до якого віку / ваги крісло-шезлонг дійсно потрібен дитині.  Важко відповісти на це питання, діти всі дуууже різні.  Якщо ви берете напрокат шезлонг, в будь-якому випадку через місяць приїду міняти, бо цей вже набрид.  Самий популярний вік 2-4 місяці.

 

Якщо Ви з перших днів в заколисує центрі, тоді в 2-3 місяці приїду за шезлонгом, до 4-х похитав в кращому випадку.  Деяким дітям абсолютно не подобатися гойдатися в шезлонгу, а подобається розумна качеля або центр.  Все індивідуально, для цього і існує сервіс оренди дитячих товарів в Вінниці) не сподобалося малюкові, повернули через тиждень або поміняли на зовсім інший девайс.  Тим більше міняти є на що, у нас близько 70 центрів для новонароджених.

 

 Особливості цього шезлонга:

 • ідеальний для сну
 • іграшки знімні для гри в театр
 • 2 положення спинки
 • вкладиш для новонародженого
 • мелодії, звуки природи
 • вібро-масаж від коліків
 • пружний каркас
 • легкість в перенесенні
 • ремені безпеки

 

 Купити або взяти напрокат шезлонг у Вінниці вирішувати Вам, ми з радістю надамо!  За 6 років роботи сервісу оренди, вже сформувалася статистика) Відгуки про роботу БейбіСервіса в м. Вінниця можете почитати тут.  Або в профілях соцмереж мами часто висловлюють подяку!

Соцмережі: FaceBookInstagram