укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40
Ведмедик Fisher Price
Ведмедик Fisher Price
Як це працює?

Доставка: 75 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

8 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Улюблені шезлонги, качалки, гойдалки для Ваших мацьоп!

Дитяче крісло-шезлонг "Ведмедик" Fisher Price

Прокат шезлонгів для дітей у Вінниці


Потрапивши на сторінку крісло-шезлонгів, крісло-качалок для новонароджених напрокат у Вінниці, скоріш за все у Вас очі розбіглися. Згодна з Вами, купити шезлонг або взяти в оренду, і який шезлонг краще, вибір не з легких. Тому, кожен дитячий шезлонг, гойдалку, гойдалку, колисочку я намагаюся описати зі своїх слів і слів батьків, які брали в оренду дитячу гойдалку або качалку в у Вінниці.
 
 
Крісло качалка Фішер прайс Вінниця оренда
 
Скажу відразу, що купити Ви можете абсолютно все, що є на нашому сайті, але що підійде Вашій дитині, велике-велике питання. Дітки дуже різні, комусь подобаються тільки шезлонги для новонароджених, а хтось із задоволенням гойдається в заколисуючому центрі Fisher Price, Bright Starts. Батьки приїжджають до нас і пробують, так як на сьогодні бренд Фішер Прайс найдорожчий, але він цього вартий. У нас в прокаті дитячих товарів все дуже дорого, дешевих китайських шезлонгів, гойдалок просто немає.
 
Прокат Baby Service відкрився 4 роки назад, для забезпечених людей. Люди з середнім достатком швидше куплять шезлонг незрозумілого виробника за 600 грн, і будуть щасливі. Але потрібно ще задуматися над тим, з якої сировини можна зробити шезлонг за такі гроші. Не страшно класти немовля, якому купуємо тільки х/б і стираємо в гіппоалергенних порошків?? От і я про те ж.
 

Крісло-шезлонг Fisher Price напрокат ВінницяFisher Price завжди намагається наблизити положення дитини в утробі матері. Ви чекали свого малюка 9 місяців, напевно читали, що 45' це ідеальне положення для новонародженого.
 
 
Так от Ведмедик, максимально повторить це положення, плюс до того, цей шезлонг має додатковий вкладиш для малюка з перших днів життя.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шезлонг для дітей Фішер Прайс напрокат у Вінниці
Вкладиш можна зняти, якщо малюк дасть знак, що хоче "свободи" у своїх діях. Але як правила, до 2-3х місяців з вкладишем всім малявкам комфортно. Саме ця гойдалка, підходить дітям з перших днів життя.
 
 
Після 3-х місяців, краще пересісти в крісло-шезлонг з яскравими іграшками.
Адже потім малюки люблять перебирати іграшки руками.
 
Взагалі, коли Ви спробуєте шезлонг, то зрозумієте, як це зручно. Немовля завжди з Вами поруч, і йому ніщо не загрожує.
 
 
 
 
 
 

Чому немовлятам зручно в шезлонгу "Ведмедик"?
 • кокон 45'
 • вібро-масаж від коліків
 • чудові бджілки
 • мелодії та звуки природи
 • регулювання гучності
 • мимовільне підкачування
 • вкладиш для немовляти
 • мягусенькая тканина (х/б+плюш)
 • прогумовані ніжки

Скільки років відкрито прокат Baby Service у Вінниці, стільки і розповідаємо батькам про відміну гойдалок, крісло-шезлонгів, крісло-качалок та заколисюючих центрах Фішер Прайс і Брайт Стартс. Постараюся в 2-х словах пояснити відмінність між цими девайсами для новонароджених.
 
 
 
Коротко, про відмінності всіх гойдалок.


Кріслошезлонг для новонародженного Фішер Прайс ВінницяКрісло-шезлонг Fisher Price – це свого роду крісло, яке має пружну конструкцію, завдяки якій малюк САМ себе заколисує. Ви доторкнетеся пальчиком, як шезлонг почне розгойдуватися. З дитячими шезлонгами зручно батькам, які часто їздять з дітьми на природу, в гості, на море. Він легкий і зручний в транспортуванні. Ще, тим у кого кухня маленька і для вколисуючого центру зовсім немає місця. Малюки які зовсім-зовсім примхливі, і не дають навіть мамі розслабитися і прийняти ванну, шезлонг ідеальне рішення.
 
Куди б Ви не пішли, чи поїхали, крісло-шезлонг відмінна альтернатива ручкам. Малюк завжди поруч, він Вас бачить, чує і насолоджується масажем, який відмінно покращує перестальтику у новонародженого. Крісло – шезлонг можна поставити на кухонний стіл і готувати смачну вечерю чоловікові. Навряд чи малюк буде цьому радий, адже він бачить все, чим Ви займаєтеся, і йому зовсім не потрібно лежати в одному дитячому ліжечку, з мобілем який вже давно приївся. Рекомендований вік: 0-4 місяці
 

Крісло - гойдалка для дітей Фішер Прайс Вінниця прокатКрісло-гойдалка Fisher Price – це теж крісло, але з 2-ма положеннями спинки, і іншим принципом гойдання. Пам'ятайте, у нас у дитинстві були конячки-гойдалки? Ось за такою дузі і гойдається крісло-качалка. За рахунок активності ручок і ніжок малюка. Люблять крісло-гойдалки дітки після 3-х місяців, тому що до цього віку вагу більше і розгойдати гойдалку легше, ніж зовсім крихті першого місяця життя. Сил немає стільки.
 
Так само розташована дуга з іграшками, той же абалденный вібро-масаж. Відмінність невелике, чим більше важить малюк, тим легше розгойдати крісло-гойдалку. Ми рекомендуємо гойдатися на гойдалках з 3-х до 5-ти місяців. Пізніше немає сенсу в ній, хоча виробники Фішер Прайс пишуть прям до 18 кг. Хочу я подивитися на того малюка, який після 5-ти місяців, буде тусуватися в гойдалці))) З 6 місяців, у них таке "шило в попі", що ніяка вона не врятує, тільки стрибуни або активний центр. Про манежі мовчу, це даремний девайс в 21 столітті.
 

Заколисуючий центр для немовлят оренда ВінницяЗаколисуючі центри, гойдалки для новонароджених Fisher Price – це гойдалка для дітей з перших днів життя. Так, у них дійсно зручно спати і спати. Працюють від мережі, качають вперед-назад, як гойдалка на вулиці і з боку в бік. Має масу спокійний мелодій і звуків природи. У кожній гойдалці є фішка, то це мобіль з проектором, то дзеркальний мобіль. Різниці немає, все одно дитина буде насолоджуватися безперервним хитанням вколисуючого центру.
 
 Дитячі гойдалки мають 2 положення спинки, вище і нижче, різниця не велика. Зазвичай після 3-х місяців змінюють положення, і то не завжди. Гойдалки Фишерпрайс і Брайтстрартс – це найкраще, що може запропонувати Америка і Європа. Вибираємо тільки їх, повірте, на решту навіть не варто задивлятися! Рекомендуємо використовувати 0-3 місяці. Потім пересідайте шезлонги, тому що, в укачивающем центрі іграшки високо, і малюк буде психувати, що не може взяти їх у ручки. Ось з цього до 3-х міс.
 

Маленькі качельки для новонародженних Bright Starts ВінницяРозумні гойдалки Bright Starts – це гойдалка для дітей, які качають як на вулиці, вперед-назад. Спрощена версія заколисуючих центрів для новонароджених. Але не чим не гірше інших гойдалок. Малюк як в гамачку і йому ой як затишно. Він хитається і слухає музику. Кілька швидкостей гойдання і таймер. Деякі моделі мають функцію вібромасажу. Дуга з іграшками, до яких можна дотягнутися. Вінничани їх люблять за те, що вони складаються в "книжку", і зручні для транспортування і пересування по будинку. Рекомендуємо гойдатися до 4 місяців.

Не можу сказати, що вони краще або гірше крісло-качалок або укачивающих центрів. Все дуже індивідуально. Краще приїхати і спробувати. Тим більше для самих примхливих є оренда качалки від тижні. За тиждень Ви зрозумієте, що комфортно малюкові або потрібен абсолютно протилежний девайс для неспання і сну новонародженого.
 
 
 
 
  Я дуже засмучуюсь, коли клієнти кажуть, "дайте що-то найкраще"... Дорогі батьки, дуже складне питання. У перших поганих і дешевих речей для немовлят у нас просто немає і не буде. По-друге, ми даємо чудову можливість протестить шезлонг протягом тижня.
 
  Адже витрати смішні, порівняно з тим, що шезлонги ми купуємо в США мінімум від 45$, а гойдалки від 150$. Плюс доставка ох яка не дешева, хто замовляв сам, знає про що я. Ми ніколи не опустимося до рівня дешевизни інших сервісів оренди. Користуйтеся перевіреними прокат дитячих товарів.
 

Як взяти гойдалку або гойдалку напрокат у Вінниці?

Терміни оренди ми не обговорюємо. Так як на який період потрібна Вам ця річ ніхто не знає. Набридло гойдатися на гойдалці, приїхали поміняли на гойдалку. Все просто і зручно. До того ж, що дитині набридне через місяць-два це 100%.
 

 

Наша адреса:

м. Вінниця, вул. Зодчих, 20 (навпроти концерна ''Поділля'')

Салон Baby Service працює: 

Пн-Пт      10:00 - 18:00

Сб           10:00 - 15:00

Нд         вихідний день

 

Доставка по місту!

Телефон: (063) 605-17-87

Телефон: (067) 993-32-40 Viber

Соцмережі: FaceBookInstagram

 

Анна, партнер Baby Service в Вінниці