укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40
Морські пригоди Disney
Морські пригоди Disney
Як це працює?

Доставка: 75 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

550.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

Користуєтесь 1 місяць

310 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Зручний шезлонг для немовляти з вентиляцією та вібро!

Крісло-шезлонг для дитини '' Морські пригоди Немо ''

Прокат та продаж у Вінниці!

Диснеївський шезлонг для новонародженого напрокат у Вінниці, не залишить байдужим вашого малюка.  Каркас крісло-шезлонга досить пружний, навіть малесенькі дітки самі себе розгойдують.  З цим девайсом зручно всієї сім'ї!  Дитина до 3-х місяців довантажує собі вестибулярний апарат, спостерігає за своїм відображенням у дзеркальному схилі, бо йому це необхідно, він вивчає себе. Bright Starts Nemo See крісло-шезлонг для немовлят

Мама цим часом спокійно їсть двома руками.  Але це в тому випадку, якщо новонародженому сподобалося бути в шезлонгу.  Є немовлята які крім маминих рук, більше нічого не вітають.  Ось саме з цього прокат дитячого шезлонга в м Вінниця завжди актуально і вигідно. 

Навіть якщо ви взяли напрокат шезлонг для свого новонародженого малюка і він йому не сподобався, віддасте через тиждень, заплативши несуттєву плату за оренду.  А купивши за 80 $, що не повернете і половини при перепродажі.  Але вибір завжди за вами, в нашому салоні можна і купити такий шезлонг, ціну питання я озвучила.

 Принцип роботи всіх дитячих шезлонгів, крісло-качалок - один.  Малюк САМ себе підкачує за рахунок рухів ручками і ніжками, і йому це дуже подобається!  Чи помічали, як малюки після 8 місяців наспівують собі самі мамину пісню "ааа-ааа", вони самі себе цим заспокоюють і засипають, так само і з хитанням. 

 

 

Крісло-шезлонг для дитини ВінницяІдеальний вік саме для моделі крісло-шезлонга '' Морські пригоди Немо '' приблизно 2,5-4,5 місяці.

Коли малюк вже добре бачить себе в дзеркалі, розрізняє кольори. Вимогливий до носіння на руках у вертикальному положенні)

У шезлонгу трохи підняте положення спинки, малюк як в гамаку, йому зручно, бачить маму) До 2,5-3 місяців все ж рекомендуємо гойдатися в заколисуючих центрах

Але якщо квартира малогабаритна, тоді розумна гойдалка вам на допомогу або крісло-шезлонг. 

 

 

 

Коротко опис шезлонга:

 • пружну каркас
 • вібро-масаж від '' животиків ''
 • дзеркальний скат з двома знімними іграшками
 • анатомічно ідеальний для малюка
 • чохол можна прати в машинці
 • виробник Bright Starts (США)

 

Що ще може знадобитися для розвитку немовляти 1-4,5 місяця?  

Перший місяць життя малюка ідеальний з всесвітньо відомим позиционером Cocoonababy.  Саме перший місяць прям з перших годин життя.  Багато плюсів, постаралася все викласти в статті.  До речі в Швейцарії майже у всіх пологових будинках вони є.

З 2-х місяців малюк скаже спасибі за яскравий килимок для розвитку моторики, логіки і гімнастичний  центр, для зміцнення м'язів шиї і рук, перед тим як навчиться перевертатися самостійно.  Ви тільки уявіть, як малюкові важко даються перевороти, вставання в ліжечку.  Тренувати потрібно м'язи, плюс масажі після прийняття ванни. 

Соцмережі: FaceBookInstagram