укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Стан товарів у прокаті

 

Стан товарів в прокаті Baby Service Вінниця! 

Одним з перших питань, яким задаються батьки, звертаючись в службу прокату дитячих речей, - є їх стан. Логіка в даному випадку проста - якщо іграшками чи іншими предметами вже користувалися, то новими їх вже ніяк не назвеш. Однак багаторічний досвід нашої роботи дозволяє гарантувати виняткову якість усіх предметів, які ми пропонуємо для використання при вихованні дітей будь-якого віку, включаючи самих маленьких.

 

Яка технологія дезінфекції та очищення предметів після їх чергового використання?

Батькам, напевно, корисно буде знати, що будь-який використовуваний предмет (іграшки, молоковідсмоктувачі, шезлонги і т.д.) після кожного застосування чиститься спеціальними хімічними засобами, реактивами та пароочищувачами при суворому дотриманні діючих стандартів. Предмети з елементами текстилю очищаються або стираються порошками з натуральними інгредієнтами, не викликають алергічних реакцій. Пластикові деталі також обробляються абсолютно безпечними складами.

Велику увагу Baby Service приділяє профілактиці і перевірці технічних параметрів виробів. Комплекс проведених заходів дозволяє утримувати всі пропоновані для прокату предмети в ідеальному стані. Будь-яка річ, яку Ви взяли напрокат, буде представлена в герметичній упаковці, що убезпечить від попадання будь-якої інфекції на іграшки, з якими буде контактувати малюк.

Ми використовуємо серйозний підхід і в питанні комплектації електронних іграшок. Наші фахівці обов'язково подбають про наявність необхідного комплекту батарей і, якщо потрібно, нададуть запасні.

Розуміючи, що в такій справі не може бути дрібниць, наша команда строго стежить за дотриманням параметрів безпеки пропонованих виробів, враховуючи при цьому наш багаторічний досвід роботи з дітьми. Тому ми обов'язково проконсультуємо батьків про специфіку використання тих чи інших предметів або ігор або запропонуємо альтернативні варіанти, враховуючи всі можливі побажання.

Чекаємо Вас за адресою, вул. Зодчих, 20. 

 Соцмережі: FaceBookInstagram

Прокат дитячих товарів у Вінниці