укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Дитячі товари напрокат у Вінниці. Оренда дитячих іграшок у Вінниці

Чим зручні авансові платежі в прокаті дитячих товарів? І навіщо вони потрібні.

Дорогі мами, тата, а також їх батьки!

На сьогоднішній день прокат дитячих товарів Baby Service став ще більш популярним і актуальним ніж раніше. Багато батьків розуміють, що купити всі ці "забавлялки", "спасалки", хто як хоче, так і називає товари, які представлені в нашому прокаті, зовсім не вигідно і незручно. За довгі роки роботи, ми вже розуміємо, що навіть найкрутіша гойдалка може не припасти до смаку Вашої дитинці, а простенький шезлонг (навіть без музичного супроводу) приведе в захват малюка. Були у нас і такі випадки, коли приходив тато і брав в оренду найдорожчу і найяскравішу гойдалку "Метелик", але через тиждень повертав, говорячи про те, що його принцесі вона не сподобалася. А вибравши ось такий шезлонг, зробить щасливою всю сім'ю. Маля було просто в захваті, а мама ще більше)). Тому, ми передбачили мінімальний термін оренди дитячих товарів ОДИН ТИЖДЕНЬ. Це одна з переваг прокату Бейбі Сервіс!

 Розвиваючі іграшки напрокат у Вінниці

Давайте поговоримо про авансові платежі. Коли Ви укладаєте договір оренди дитячих товарів, Ви вносите авансовий платіж, залежно від товару, на кожен товар різна сума. Авансовий платіж зручний тим, що Вам не потрібно їздити до нас кожен місяць і продовжувати термін оренди, тому що Вам з маленькою дитиною це вкрай не зручно. Ви спокійно користуєтеся товаром, так як у Вас є гроші на рахунку, а коли вони закінчаться, ми відразу Вас про це повідомимо, і Ви виберете зручний для вас спосіб оплати. Спочатку, коли Ви вибрали в нашому прокаті іграшку для дитини, Ви ж не знаєте скільки часу буде вона йому цікава: може 1 місяць і 8 днів або 2 місяці 19 днів? Ви платите тільки за той період, який користувалися. Ні більше, ні менше!

Чому діткам подобаються абсолютно різні товари (конструкція, колір, матеріал)? Довго задавали питання собі, батькам, що не так ?? Адже це яскравий, насичений всілякими функціями ігровий центр або колиска ... Ми їх розсекретили :) Коли ми купуємо додому стілець, крісло, диван чи ліжко, ми намагаємося спочатку посидіти в ньому, чи буде зручно і комфортно, спати або обідати. Також, коли вибираємо машину: сідаємо за кермо і відчуваємо, наскільки зручно буде під час їзди. Комфорт понад усе! Ми не купимо крісло в якому нам не затишно і не зручно, це ж зрозуміло. Також і дітки, в деяких заколисуючих центрах вони відразу солодко засинають під звуки природи, а в деяких просто плачуть і просяться на ручки. А в стрибунцях, ходунках, розвиваючих центрах, вони теж хочуть відчувати зручності. Ось саме тому прокат дитячих товарів - це послуга для просунутих батьків, які враховують всі ці моменти.

Якщо у Вас виникають питання - телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

(067) 993-32-40

(063) 605-17-87 Анна

Соцмережі: FaceBookInstagram

 

Ваш зручний прокат дитячих товарів у Вінниці :)