укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Автокрісла напрокат у Вінниці на вигідних умовах

Оренда автокрісел у м. Вінниця! Від нарождення і до 12 років.

Оренда автокрісла 0-18кг - оптимальний варіант для малюків, які ще не доросли до автокрісла 10-18 кг, але вже виросли з перенесення.

Прокат автокрісла в Вінниці - повністю забезпечить комфортну і безпечну подорож Вашого малюка...Так що беріть у нас напрокат це чудове крісло....і вперед, в цікаву подорож разом з вашим малям, адже йому теж хочеться побачити більше цікавинок!

Чому ми пропонуємо оренду автокрісла?

В першу чергу, потрібно враховувати, що не всі дітки люблять їздити в автокріслі. Багато батьки, перед тим як купити автокрісло для свого малюка, приїжджають до нас і беруть в оренду автокрісло. Так сказати, беруть на пробу. Мінімальний термін прокату автокрісла -1 тиждень, за тиждень Ви зрозумієте, Вам потрібно його купувати чи ні. По друге, якщо їздите Ви іноді з малюком на далекі відстані, тоді звичайно купувати немає сенсу. На тиждень-другий можете взяти автокрісло в оренду, витрати мінімальні, максимальний комфорт. Але якщо Ви бізнес-вумен, і малюк завжди з Вами в автомобілі, звичайно купуйте. А ми з радістю Вас проконсультуємо, яке автокрісло краще придбати.

Подорожувати з малюком в автокріслі дуже ЗРУЧНО і БЕЗПЕЧНО! Вам не потрібно тримати дитину на руках, він в автокріслі поруч з Вами, малюк Вас бачить і чує. Ремені безпеки розташовані грамотно, вони не будуть перетискати ручки і ніжки. На автокрісло для найменших, легко прикріпити або повісити улюблені іграшки. Малюк буде зайнятий своєю справою, і не буде відволікати тата-водія від дороги.

Дуже часто клієнти задають питання, а в якому стані Ваші автокрісла? Дорогі клієнти, ми оновлюємо асортимент кожен місяць! І так склалося, що в м.Вінниця живуть дуже порядні і акуратні люди)). Тому найчастіше, повертають речі в ідеальному стані. З цим у нас строго! За брудне майно, клієнт повинен заплатити штраф у розмірі 50гривен. Так що навіть якщо Ваша дитина поїла печеньки або розлила сік, Ви можете вологою губкою почистити автокрісло. А якщо Ви не встежили і малюк сильно забруднив, чохол можна легко зняти і сполоснути вручну. Сохнуть чохли швидко, а влітку годину-дві і готово.

Чим зручно:

  • крісло регулюється в 4 позиціях від сидячого до напівлежачого ;
  • має додаткову м'яку вкладку для немовлят;
  • 5-ти точкові ремені безпеки;
  • регулюються в 3-х положеннях по висоті, що забезпечують щільне прилягання і надійно утримають дитину в кріслі у випадку ударів;
  • чохли знімні, але і тут ми видаємо свої, які стираються після кожного прокату.
  • відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44/04.


Автокрісло зроблено з високоякісного матеріалу в сучасному спортивному стилі, так що маляті буде комфортно. Завдяки всім цим факторам Вашого малюка нічого не потурбує ні під час неспання, ні під час сну... Він буде їхати і насолоджуватися краєвидами і дорогий.

Наші постійні клієнти відчувають нове автокрісло в оренду Bertony Mondeo (0-18кг)

 

Наша адреса:

м. Вінниця, пр Космонавтів, 49    ''Premier Tower'' (2-й поверх)   

 

Доставка по місту!

Телефон: (063) 605-17-87

Телефон: (067) 993-32-40 Viber

Соцмережі:  Instagram

Анна, партнер Baby Service в Вінниці

 

Для раннього бронювання, завітайте до нас в салон, и внесіть предоплату за товар, тоді це буде 100% гарантією, що у вказану дату, річ буде чекати Вас.

Також існує онлайн бронювання для гостей із-за кордону. Предоплату можно внести на карту ПриватБанка. Пишіть або дзвоніть!