укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40

Універсальні інгалятори для всієї сім ї. Швидкого одужання!

Оренда  компресорних інгаляторів-небулайзерів
 
Компресорний інгалятор напрокат у Вінниці, використовується для аерозольної терапії при захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів. Ефективний при профілактиці та лікуванні таких захворювань як фарингіт, ларингіт, риносинусит, трахеїт, бронхіт, астма, пневмонія, а також і при ОРВІ.
 
Завдяки маленькому розміру часток аерозолю досягається максимальний ефект при інгаляції!
 
    У комплекті:
 •    універсальна насадка «РОТ-НІС»
 •    доросла та дитяча маски
 •     при необхідності дезінфікується
 
Характеристики дитячого інгалятора:
 • Розмір часток: 2,61 мкм
 • Розпилення: 0,35 мл / хв
 • Рівень шуму: 58 Дб
 • Робочий тиск: 0,6 бар
 • Розмір: 143x155x110 мм
 • вага:1100 г
 
Baby Service рекомендує поради щодо використання!
 
Завжди дотримуйтесь призначень лікаря щодо дозування лікарського препарату і часу інгаляції! Пам'ятайте: самолікування може бути шкідливе для Вашого здоров'я.
 
Перед першим використанням інгалятора рекомендується очистити його, слідуючи рекомендаціям, викладеним у розділі «Чищення і Дезінфекція» інструкції з експлуатації.
 
НЕ ПЕРЕВИЩУЙТЕ ЧАС безперервної роботи інгалятор (20 хвилин)! Якщо Ви хочете продовжити інгаляцію, дайте приладу охолонути протягом 40 хвилин, після чого інгаляційні процедури можна продовжувати.
 
1. Зберіть інгалятор-небулайзер FUNNEB і переконайтеся, що всі деталі знаходяться на своїх місцях.
 
2. Заповніть камеру утворення аерозолю рідиною для інгаляції згідно призначень лікаря. Переконайтеся, що, налив рідину, Ви не перевищили позначки максимального рівня.
 
3. Підключіть трубку інгалятора-небулайзера для подачі повітря до компресора і включіть вилку в розетку електроживлення.
 
4. Щоб включити пристрій, встановіть перемикач ON / OFF у положення «I», виберіть насадку для рота чи носа (завдяки такій насадці лікарські засоби краще проникають в легені) або надіньте індивідуальну маску на обличчя. Виберіть відповідну маску: для дорослих або для дітей; переконайтеся, що вона повністю прикриває ділянки рота і носа.
 
5. При інгаляційної терапії дихайте спокійно. Розслабтеся, сядьте в зручну позу, при цьому Ваш торс повинен залишатися у вертикальному положенні. Інгаляційні процедури не можна приймати лежачи. Якщо під час процедури ви відчули дискомфорт або вам стало погано, негайно припиніть процедуру.
 
6. Після завершення сеансу інгаляційної процедури необхідно відключити пристрій, його слід переключити перемикач «ON / OFF» у положення «O» і від'єднати шнур івлення від електророзетки.
 
7. Видаліть з камери утворення аерозолю залишки лікарських речовин і очистіть пристрій, слідуючи інструкціям, викладеним у розділі «Очищення і дезінфекція» інструкції з експлуатації.
 
Одужуйте мерщій !!!
Ваш помічник, зручний прокат дитячих товарів Бейбі Сервіс :)

Наша адреса:

м. Вінниця, пр Космонавтів, 49    ''Premier Tower'' ( 2-й поверх)   

Доставка по місту!

Телефон: (063) 605-17-87

Телефон: (067) 993-32-40 Viber

Соцмережі:  Instagram

 

Анна, партнер Baby Service в Вінниці