укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Зручні та безпечні електронні гойдалки в оренду!

Присвячується продвинутим батькам, або хто хоче ними стати ))

Дитячі гойдалки для новонароджених, дійсно підходять для діток з перших днів життя!


Заколисуючі центрі Фішер Прайс для немовлят. Оренда в ВінниціЛюбі мами і тата, раді представити вам, альтернативу дорогим покупкам для немовлят. В нашому салоні Ві можете вибрати любу гойдалку для дитини напрокат. Електронні гойдалки для новонароджених, отримали багато хороших відгуків та усних нагород від батьків.

Дитячі гойдалки для новонароджених, в Україні зовсім недавно, принаймні, коли росла моя донька, їй 13 років, крім ходунків і манежів більше нічого не було. Заколисували ми її на подушці або покривалі ))) Аа, ну були якісь б/у електронні гойдалки для новонароджених jetem breeze, видно з Німеччини хтось возив і продавав. Але ми не ризикнули купувати, хто знає, скільки вона в гаражі стояла і в якому стані мотор.

Тепер же все по іншому, тільки багато-багато грошиків давайте. Але в цьому випадку, прокат Вас однозначно врятує від великих і нераціональных витрат. Про це трохи нижче. Ми для себе відкрили заколисуючі центри, гойдалки, колиски, крісла-гойдалки, шезлонги для діток від народження і приблизно до 5 міс. Справа в тому, що ці всі цікаві качалки і виручалочки для батьків, потрібні на 2-3 міс..а іноді і на 1 міс.


   Нещодавно татусь через 3 дні приніс гойдалку, каже дитина взагалі відмовляється в ній качатися. Ми Крісло шезлонг Фішер Прайс напрокат у Вінницівирішили дати батькам спробувати шезлонг, і що Ві думаете, малюку більш сподобався шезлонг.
   Всі діти різні, комусь подобаються качалки, комусь гойдалки і заколисуючі центри. Мінімальний термін оренді гойдалки 1 тиждень. За тиждень Вам буде зрозуміло, сподобалась чи навпаки.

   Малечі набридає мобіль з одними і тежими іграшками, набридає сама колиска, а може він не проти покачатися в вібро-шезлонгу. З нами Ви можете експериментувати, брати різні милі качельки, шезлонги в оренду.
 
   Цим самим ви заощадите бюджет, і різноманітите перший рік малюка. Аргументую слово "заощадите".
 
   Припустимо ви купили гойдалку для дитини, в середньому вартість хорошої колиски приблизно 4200-6000 грн. Погойдались в ній 1-2 міс, і потім дитина на відріз не хоче в неї сідати, ви звичайно ж складаєте цю супер-дорогу качалочку на балкон, і чекаєте, коли продасте чи народиться друга дитина.

   Думаємо, все таки взявши в оренду, ви витратите набагато менше, і той хто це зрозумів, ласкаво просимо в самий зручний, комфортний прокат дитячих товарів Baby Service в м. Вінниця))Чекаємо Вас і Ваших дітей! Скористайтеся чудовою можливістю, беріть напрокат, не купуйте, адже це не на довго! Ваш надійний прокат Бебі Сервіс)
 
 

Наша адреса:

м. Вінниця, пр Космонавтів, 49    ''Premier Tower'' ( 2-й поверх)   

 

Доставка по місту!

Телефон: (063) 605-17-87

Телефон: (067) 993-32-40 Viber

Соцмережі:  Instagram

 

Анна, партнер Baby Service в Вінниці