укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40
Nuna Leaf

Новинка

Nuna Leaf
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1400.00 грн

- якщо у нас вперше;

1200.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

500 грн

Користуєтесь 1 місяць

1000 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

30 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

М'яко та тихо заколисує)

Гойдалка-шезлонг для немовлят Nuna Leaf

 

В нашому шоу-румі можна взяти в оренду гойдалку для немовлят або придбати. Часто чую, що не потрібно привчати дітей до колисання, тому, що буде звикання. Хочу вас заспокоїти дорогі батьки, якщо ви хочете заколисувати немовля-заколисуйте.

 

Насправді колисання – це базова потреба немовлят. Активно перші 3 місяці, так як ми даємо вестибулярному апарату налагодитися. Уявіть малюк в утробі матері колихався в водичці цілих 9 місяців. Потім народився і йому вже потрібно адаптуватися до нових умов. Тому варто заколисувати в гойдалці-шезлонгу, качалці на руках.

 

Nuna Leaf шезлонг з маятниковим двигуном, який колихає як тато чи мама на ручках-зі сторони в сторону. М’яке колихання заспокоїть малюка та забезпечить базову потребу коли в батьків зайняті руки. Звісно повноцінно ніякий заколисуючий центр повністю не замінить батьківські руки, але тимчасово гарно справиться.

Рекомендований вік: 0-6 міс

 

Ідеально м'яке положення для хребта немовля. Вкладка виконана із гіпоалергенного трикотажу, який з легкість можна зняти для прання. Виготовлено із застосуванням тканини Oeko-Tex®, безпечної для здоров'я дітей. У літній період можна іі зовсім зняти, так як шезлонг оснащений мякою сіточкою, яка також буде комфортною при гойданні в шезлонзі.

 

Компактне крісло-гойдалка зручна в переносці. Можна навіть поставити на кухонний стіл поки ви готуєте для себе смачний сніданок чи обід. До речі гойдалку зручно брати у ванну, щоб трішки перепочити.

Ми обожнюємо бренд Нуна за високу якість, екологічні матеріали та лаконічний дизайн. За 11 років ми тестили неймовірну кількість дитячих девайсів. Нуна виготовляє дуже круті візочки, манежі та автокрісла, гойдалки. Тому ми щиро рекомендуємо зупинитися саме тут)

Запрошуємо завітати в наш шоу-шум пр.Космонавтів, 49 ЖК “Premier Tower” (2-й поверх)

(067) 993-32-40