укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Рік тільки почався, а у прокату дитячих товарів BabyService вже багато хороших новин!

  Ура ... ми можемо вас порадувати новим сайтом, який обов'язково сподобатися всім нашим відвідувачам. Ми вдосконалили його, щоб вам, дорогі батьки, було зручно і комфортно вибирати, роздивлятися фото дитячих товарів в хорошій якості, переглядати відео і не засумніватися у виборі. Читаючи статті, між іншим авторські, брати для себе корисну інформацію.


 

  Служба прокату дитячих товарів, росте, росте і розвивається разом з Вами. Ви, напевно, знаєте, що прокат BabyService працює по Україні, якщо бути точною, в 15 містах. Зовсім недавно нашими новими партнерами стали Олександр зі своїми трьома чудовими дітками, м. Керч, який з великим ентузіазмом і величезним бажанням приєднався до служби прокату BabyService. Йому, як нікому іншому, довелося відчути і захотіти самому представляти цю послугу в себе в місті, користуватися найзручнішим прокатом дитячих товарів. А в м. Маріуполь, Айкануш, чудова дівчина, хороша мама, виявила інтерес і величезне бажання стати кращим прокатом дитячих товарів у себе в місті. Отже, служба прокату дитячих товарів BabyService, вже в 17 містах України! І це чудово! Це говорить лише про те, що ми ростемо і розвиваємося разом з вами. Ми впевнені в тому, що прокат BabyService буде в кожному місті. 

Якщо ви хоч коли-небудь користувалися послугами прокату, ви неодмінно погодитеся про зручність і потреби орендувати дитячі товари. Якщо ж ні, відповім чому, та тому що, купивши, наприклад, гойдалку або шезлонг, заплативши в 1.5 рази більше, ніж мінімальна зарплата, річ може не припасти до смаку вашої радості. Просто мелодії, форма гніздечка не сподобалася дитині, індивідуальність присутня з народження. І так само з іншими товарами: іграшки швидко набридають; ваги потрібні на перші місяць - два; молоко відсмоктувач від випадку до випадку; автокрісло взагалі задоволення не з дешевих, а щоб поїхати під час відпустки, вихідних або канікул на машині, вам зовсім необов'язково його купувати , можна просто взяти його в прокат на потрібне для вас час; і цей список з аргументами можна продовжувати і продовжувати)) 

Тому, дорогі батьки, користуйтеся прокатом дитячих товарів BabyService у Вінниці! 

Ми заощадимо Ваш бюджет, а малюки будуть задовольнятися різноманітністю і всілякими новинками кращих світових брендів разом з нами. 

Анна, партнер прокату BabyService у Вінниці