укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Оновлення та відкриття нового дитячого простору Pro Baby у Вінниці!

Історія про те, як я наважилася під час повномасштабної війни переїхати!

 

06.03.22 я з донькою вирішили вирушити в Румунію наскільки невідомо. Анюта менеджер Бейбіка не збиралася нікуди, чоловіка з служби чекала та погодилася працювати.

Я нічого не розуміла, як бути далі, вирішили просто перечекати. Місяць, рівно місяць моїх страждань у містечку Сібіу закінчилися тим, що я почала шукати гарне та просторе приміщення для Baby Service. Шукати почала тому, що я вірила і вірю в Україну! Я впевнена у нашій перемозі, доказом є гарний новий шоу-рум в самому серці рідної Вінниці.

 

 

Перша об’ява і я побачила свій ідеальний шоу-рум. Приїхавши до Вінниці одразу зателефонувала власнику і на слідуючий день договір був укладений. Але це тільки початок)) Далі дизайн, ремонт та розвиток власного бренду Pouch. До речі документи на Поуч були готові ще 1,5 року тому.

 

Прийшовши додому я почала малювати на аркуші А4 як все має бути, але зрозуміла, що без дизайнера мені не впоратися. Моя сестричка Катюша прекрасна художниця, яка в мить і залюбки сіла малювати новий шоу-рум. Вона все розрахувала, ми придумали дуже гарну стіну з натурального дерева, на якій зараз зображено лого особистого бренду – Pouch. Далі ремонт, кладка плитки, фарбування стін, замовлення лого з освітленням відомих брендів.

 

Одного дня прийшла думка апгрейднути назву, так як ми розширили асортимент, та додали багато позицій до продажу: візочки, автокрісла, термометри, столи для сповивання, стільчики для годування, ліжечка. Я більше 10 років займаюся дитячими девайсами, тому з легкістю стану вашим консультантом при виборі будь-якого дитячого девайсу!

 

Далі я займалася освітленням здавалося, що вже дах їде від цифр та рахувань, щоб грамотно освітлити приміщення. Але я це зробила, зараз задоволена)

 

Ми переїхали 13.07.22 року. 14.07.22 у донечки День Народження…Ракетний удар який забрав життя моїх колег…Невимовний біль, ніколи не забудемо і не пробачимо!!!

Оговталася, якщо можна так сказати та відчинила двері шоу-руму по проспекту Космонавтів, 49 в дивовижно-мальовничому місці ЖК Premier Tower.

Тепер ми відшиваємо та виготовляємо продукцію під власною ТМ) Наразі ви можете придбати:

  • сети з силіконового посуду для першого прикорму
  • сети пелюшок з органічного муслыну
  • ковдрочки
  • спальні мішки

 

Ми тільки починаємо, будемо вдячні за підтримку украінського бренду)

Запрошуємо завітати в наш шоу-шум пр. Космонавтів, 49 ЖК “Premier Tower” (2-й поверх, ліве крило)

(067) 993-32-40