укррус

Телефони у Вінниці

 • (063) 605-17-87
 • (067) 993-32-40
Лампа для лікування жовтушки новонародженого
Лампа для лікування жовтушки новонародженого
Як це працює?

Доставка: 80 грн

Опис у форматі PDF
495,94 kB. завантажити ...

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

700.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

75 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Спеціалізовані лампи Philips. Лікуйтеся в затишних умовах!

Жовтушка у новонароджених лікування фотолампою


     Оренда лампи від жовтяниці - 75 грн/доба.

Оренда лампи на штативі - 150грн/доба. 

     Окуляри для фототерапії -  130 грн


 Педіатри кажуть про те, що жовтяниця проявляється у 60% доношених і у 80% недоношених. Добре, що вона має легких характер і проходить сама по собі. Приблизно протягом 30 днів, Ви побачите поліпшення аналізів крові і шкірних покривів малюка. 

Важливо!!! Дорогі батьки, іноді некомпетентні педіатри рекомендують виставити коляску на сонці, покласти дитину на підвіконня, поїхати на море. Цього робити категорично не можна, так як промені сонця потрібно фільтрувати, інакше це може погано скінчитися. Стаття з доказової медицини, ознайомтесь і не допускайте помилок, педіатрe своєму можете показати. Скрін головної частини нижче! Наводжу ще посилання в ФБ, де наші вінницькі авторитетні педіатри це коментують. В нас є офіційний лист щодо використання ламп саме для фототерапії новонародженніх. В файлі ПДФ можете роздрукувати лікарю.

 

Чому не можна лікувати жовтушку сонячним промінням

 

Зайдемо з іншого боку, Ви кілька днів тому, стали мамою, малесенького малятка. Чекати поки само пройде, це просто нестерпно для будь-якої мами! Тільки народилися, а вже зі здоров'ям проблеми.

Лампа для фототерапії напрокат у Вінниці
    Не панікуйте, вихід рівний спокійному сну мами - є.

Тепер, не обовязково лежати в лікарні. Лікувати жовтушки тими же лампами можна і вдома. Ві просто кріпите лампу для лікування жовтушки на дитяче ліжко, і по максимуму світитеся як найдовше. Або кріпите її навпаки і колишите в колясці, деяким клієнтам було так краще і зручніще.

Чим більше малюк під лампою, тим скоріше впаде білірубін у крові і дитина видужає. Погодьтеся, знаходитися дома, де чисто і затишно, поруч чоловік і рідні.

Перед тим як взяти в оренду лампу для фототерапії, проконсультуйтеся з Вашим лікарем! Скажіть, що в прокаті Baby Service є лампи для лікуваня жовтухи у новонародженних Philips TL 20W/52.

Звісно що прокат лампи для фототерапії це раціонально, покупка її не доречна і дууже дорого.

До речі, зараз не обовьязково їхати в лікарню, щоб здати аналіз крові. Лабараторія Сінево у м. Вінниця виїзжає до Вас додому. Подробиці і телефони на сайті.

 

Питання до лікаря, коли ви взяли лампу для лікування жовтушки:

 • на яку відстань кріпити лампу для лікування жовтухи;
 • скільки потрібно світитися під лампою;
 • !!! очі дитини потрібно закрити спеціальними окулярами або вдягнути шапочку навпаки;
 • через який час здати контрольний аналіз крові на білірубін;
 • через який час дитину перевертати на інший бік;
 • запросіть лікаря до дому, хай подивиться як проходить фототерапія.


Якщо у Вас немає можливості приїхати за лампою, наш кур'єр її доставить Вам і розповість як правильно користуватися. Вартість доставки по місту 75-85 грн.


Неонатальна жовтяниця


Жовтушка у новонародженогоНайчастіше жовтуху бачать неонатологи в пологовому будинку, при щоденному ранковому обході. Зовсім не обов'язково кожен раз брати аналіз крові на білірубін у малюка. Тепер є спеціальні пристосування, у вигляді електронних тестів. До речі, схожі на електронні термометри, вони прикладаються до чола малюка, 1-2 с і результат готовий. Дуже зручно спостерігати за динамікою рівня білірубіну новонародженого.

Буває таке, що жовтянка проявилася після виписки з пологового будинку. Коли народжується малюк, практично кожна мама оглядає кожен сантиметр його тіла. Це у нас в крові)) І побачить пожовклу слизову та шкіру малюка. Природно виклик педіатра, який підтвердить ваші побоювання. Дільничні педіатри просто швиденько почнуть Вас вмовляти на госпіталізацію. Для підстраховки звичайно.

Але ви тільки приїхали з пологового будинку, і вам знову потрібно їхати в лікарню, де немає нормальних умов. І до речі чергу, щоб полежати під лампою. Буквально днями приїжджав клієнт за вагами для дитини напрокат, і побачив наші лампи для фототерапії. Дуже здивувався і засмутився, коли дізнався, що її можна було взяти в оренду для свого малятка. Ціна на неї дуже велика, тому нам довелося їхати до лікарні для госпіталізації. А приїхавши в стаціонар, ми дізналися, що ще чергу на лампу величезна... Взагалі-то , шкода що раніше про Вас не знали...

Фототерапія при жовтяниці

Фототерапія новонароджених лампою


Основним методом для лікування жовтяниці новонароджених в усьому світі є фототерапія (світлолікування). Під дією ультрафіолету білірубін перетворюється в безпечну для мозку форму і виводиться з організму. При цьому шкіру малюка освітлюють за допомогою спеціальної лампи, розміщеній над його ліжком. Необхідно максимально оголити дитини, але від ультрафіолету повинні бути захищені очі і статеві органи малюка. Тривалість фототерапії може складати від 1 до 3 діб в залежності від швидкості зменшення концентрації білірубіну.

Як використовувати лампу?

 

Наші лампи кріпляться до бильця ліжечка. Чим більше годин дитина пролежить під лампою для фототерапії, тим краще. Дитинку роздягніть, залиште тільки памперс. Обов'язково потрібно закрити малюкові очі!!! Є спеціальні окуляри для фототерапії, їх можна купити у нас. Нехай малюк швидше одужує.
Лапа Філіпс для лікування жовтухи

При легкій або середній тяжкості жовтяниці, педіатри рекомендують в середньому 96 годин перебувати під лампою.

Повідомте педіатра, що у Вас є взяти в оренду лампу від жовтяниці. Наші лампи найефективніші ( Philips TL 20W/52 ).

Чітко дотримуйтеся рекомендацій Вашого педіатра, глянувши на ваші аналізи, він сам призначить вам час фототерапії. Попереджений - озброєний! Пам ятайте, при жовтяниці дитина повинна гарно їсти, бажано Ваше дорогоцінне молочко!)

 


Як взяти лампу від жовтяниці напрокат?

 
Приїжджайте до нас в салон по вул. Зодчих, 20 , візьміть паспорт і аванс для оформлення договору оренди фотолампы. З авансу буде вираховуватися прокат лампи, а коли повернете фотолампу, ми вАм повернемо залишок.
Будьте здоровими на радість усім!

Наша адреса:

м. Вінниця, вул. Зодчих, 20 (навпроти концерна ''Поділля'')

Салон Baby Service працює: 

Пн-Пт      10:00 - 18:00

Сб           10:00 - 15:00

Нд         вихідний день

 

Доставка по місту

 e-mail:  vinnitsa@babyservice.ua

Телефон: (063) 605-17-87

Телефон: (067) 993-32-40 Viber

Анна, партнер Baby Service в Вінниці

 Соцмережі: ВКФБ.