укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Відгуки найкращого прокату в Україні

Отзыв о прыгунках и ходунках

06/02/2017Инна

Добрий день! Хочу подякувати Анні, дійсно відповідальна людина, підскаже, розкаже все. Ми брали в оренду пригунки і ходунки, дуже ними задоволенні. За пригунками ми їздили, там нам все гарно показали, як працюють, вони були в гарному стані, чистенькі. Ми получили море задоволення. Потім ми ще вирішили ходунки взяти, уже заказали доставку додому, привезли вчасно, все було гарно обговоренно. Доставка була до квартири, також все було в гарному стані. Ще раз велике дякуємо. І надалі будемо самі користуватись вашими послугами і рекомендувати знайомим!!!!!

Відгук про іграшки Світових брендів

04/02/2017Елена

Дякую, що ви є! Адже з вами можна не перейматися, яку краще дитині іграшку купити щоб дуже швидко не набридла! З babyservice можна про це не думати. Сьогодні одна, через тиждень інша. А кваліфіковані спеціалісти завжди порадять, що краще для дитинки підібрати. Я задоволена.

Манежі, Стрибунці, гойдалки

23/01/2017Ольга

Велике Вам дякую! Ви полегшуєте життя багатьом батькам і значно економите наш бюджет) Так як не кожна сім'я може дозволити собі потратити кругленьку суму на такі речі як манеж, гойдалки, стрибунці.... а навіть якщо може, то чи варто? Якщо є такий прекрасний магазин прокату, в якому досвідчений консультант Вам допоможе з вибором підходящого для вашої дитини "гаджету") Але найбільше що мені сподобалось, коли я прийшла з своїм малюком туди, мені не тільки порадили що краще, але і дали змогу подивитсь, що більше подобається дитинці...

Мобайл на ліжечко, ваги литячі

23/01/2017Елена

Хочу выразить свою благодарность , взяли на прокат детские весы, а потом ещё и мобиль. Позвонив, получила всю нужную информацию, очень быстрая доставка, привезли до квартиры, даже выходить не пришлось. Всё в отличном состоянии! Анна очень приятный и ответственный человек. Взяв мобиль , возникла проблема с его установкой, так как кроватка видимо не такая, позвонив и сказав об этом, я не услышала - это ваши проблемы и т.д., Анна постаралась максимально мне помочь. Теперь будем постоянными клиентами!

Новий відгук

25/11/2016Rose

Great hammer of Thor, that is pofllwuery helpful!

Відгук про кокон для немовля

01/10/2016Анна

Спасибо Анне за качественное обслуживание и понимание. Замечательный специалист в своей области и просто хороший человек. Прокат детских вещей очень нужная вещь. Будем обращаться ещё. Спасибо.


Додайте свій відгук:

  • Допустимі символи: А-я A-Z