укррус

Телефоны в Виннице

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Отзывы о лучшем прокате в Виннице

Отзыв о прыгунках и ходунках

06/02/2017Инна

Добрий день! Хочу подякувати Анні, дійсно відповідальна людина, підскаже, розкаже все. Ми брали в оренду пригунки і ходунки, дуже ними задоволенні. За пригунками ми їздили, там нам все гарно показали, як працюють, вони були в гарному стані, чистенькі. Ми получили море задоволення. Потім ми ще вирішили ходунки взяти, уже заказали доставку додому, привезли вчасно, все було гарно обговоренно. Доставка була до квартири, також все було в гарному стані. Ще раз велике дякуємо. І надалі будемо самі користуватись вашими послугами і рекомендувати знайомим!!!!!

Отзыв о игрушках Мировых брендов

04/02/2017Елена

Дякую, що ви є! Адже з вами можна не перейматися, яку краще дитині іграшку купити щоб дуже швидко не набридла! З babyservice можна про це не думати. Сьогодні одна, через тиждень інша. А кваліфіковані спеціалісти завжди порадять, що краще для дитинки підібрати. Я задоволена.

Манежи, прыгунки, качели

23/01/2017Ольга

Велике Вам дякую! Ви полегшуєте життя багатьом батькам і значно економите наш бюджет) Так як не кожна сім'я може дозволити собі потратити кругленьку суму на такі речі як манеж, гойдалки, стрибунці.... а навіть якщо може, то чи варто? Якщо є такий прекрасний магазин прокату, в якому досвідчений консультант Вам допоможе з вибором підходящого для вашої дитини "гаджету") Але найбільше що мені сподобалось, коли я прийшла з своїм малюком туди, мені не тільки порадили що краще, але і дали змогу подивитсь, що більше подобається дитинці...


Добавьте свой отзыв:

  • Допустимые символы: А-я A-Z