укррус

Телефони у Вінниці

  • (063) 605-17-87
  • (067) 993-32-40

Прокат автокрісел, колясок та кроваток на вигідніх умовах!

Дорогі наші клієнти!
Наближається час відпусток і ми пропонуємо вам завчасно подбати про комфортний і мало витратний відпочинок для вас і ваших дітей. Як же можна заощадити? Легко!
Прокат дитячих товарів «BabyService» має великий вибір всього, що потрібно для подорожей, поїздок на море, до бабусь і дідусів. І вам не обов'язково брати з собою весь «автопарк». У нас в наявності величезний вибір новинок автокрісел від народження до 12 років. Оренда автокрісла у Вінниці заощадить ваш бюджет і убезпечить при пересуванні на автомобілі. Всі автокрісла відповідають найвищим європейським стандартам з безпеки. Також є кілька моделей полегшених колясок-тростин, які займуть мало місця. Вибираючи коляски, прокат «BabyService» потурбувався про те, щоб вам було легко і зручно подорожувати. Оренда коляски з вагою 5.8 кг не доставить вам клопоту і всі вони розкладаються в горизонтальне положення, щоб малюк міг комфортно спати,  що важливо.
 
Манеж-ліжко на прокат у Вінниці - це взагалі ідеальний варіант, так як він складається в дорожню сумку з ручками і дитина в ньому може чудово спати і грати. Манеж-ліжко комплектується матрацом, тому немає необхідності брати його (матрац) з собою. Ось бачите, ми все підготували для вашого комфортного відпочинку з мінімальними витратами. Це зручно і вигідно для вас. Ми передбачили мінімальні терміни оренди автокрісел, колясок і манежів. Вони становлять від одного тижня, що дозволить вам організувати свій відпочинок без особливих витрат. Забронювати автокрісло, манеж або коляску можна таким чином:  попередньо зателефонувавши, ви приїжджаєте до нас в офіс, і ми укладаємо договір бронювання товару.
Для цього потрібно зробити авансовий платіж, згідно обраного товару, і вказавши дату, коли вам зручно його забрати. Для вашої зручності та економії часу, можна зарезервувати товар через СМС, а оплату провести через термінал «Приватбанку», приїхавши в призначену дату і забравши вибрані вами автокрсло, коляску або манеж-ліжко.
Подорожуйте разом з прокатом дитячих товарів Baby Service!

Viber +38 (067) 993-32-40

Соцмережі: FaceBookInstagram